Nieruchomości w Gruzji – kompleksowe usługi w jednym miejscu

Jesteśmy jedną z nielicznych firm oferującą tak kompleksowy zakres usług dotyczących wynajmu i sprzedaży nieruchomości w Gruzji. Nasza firma gwarantuje Państwu opiekę zarówno na etapie planowania inwestycji, jak i po zakupie wymarzonego mieszkania. Z szacunku dla Państwa czasu i pieniędzy decydujemy się na obsługę zdalną, czyli online. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami!

Jakie nieruchomości w Gruzji obecnie mamy w swojej ofercie?

Niezależnie od tego, czy chcecie Państwo zamieszkać w Gruzji na stałe, znaleźć własny kąt do spędzania tutaj wakacji każdego roku czy też planujecie otworzyć własny biznes w tym regionie, pomożemy Wam znaleźć najlepszy lokal. Obecnie dysponujemy bogatą bazą:

 • domów,
 • mieszkań,
 • apartamentów,
 • pomieszczeń usługowych,
 • biur i wielu innych.

Każdą ofertę staramy się dopasować pod indywidualne potrzeby Klienta. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz niskie prowizje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą zdalną – możecie zaoszczędzić czas i pieniądze, kontaktując się z naszymi przedstawicielami. Zapraszamy!

Nieruchomość w Gruzji dla każdego

Zakup lokalu mieszkalnego czy użytkowego na własność, a nawet sam jego wynajem to inwestycja wymagająca wiedzy i doświadczenia, zwłaszcza jeśli znajdują się one poza granicami kraju. Dlaczego warto zakupić nieruchomość w Gruzji wraz z naszymi pośrednikami? Nikt nie zna tutejszego rynku tak dobrze jak my – i to nie tylko z konieczności, ale przede wszystkim z zamiłowania do gruzińskiej kultury. Doradzimy Państwu na każdym etapie inwestycji – przy zakupie, sprzedaży, wynajmie, a nawet remoncie mieszkania w Gruzji. Jesteśmy firmą rzetelną i fachową, dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie i priorytetowo. Zapraszamy do kontaktu z Inter Apart – najlepszym pośrednikiem na rynku. Gwarantujemy niskie prowizje oraz pełne zaangażowanie w kontakt z Klientem.

Kompleksowa obsługa apartamentów – od projektu do wynajmu

Aby nasi Klienci maksymalnie zyskali na swojej inwestycji, w ramach oferowanej przez nas kompleksowej obsługi apartamentów zapewniamy wielopoziomowe wsparcie współpracujących z nami ekspertów.

Zatrudnieni przez nas projektanci pomogą Państwu w pełni przygotować apartament „pod klucz”: obsługujemy remonty mieszkań od wyboru kolorów ścian, poprzez wybór mebli, aż po dobór pasujących sztućców.

Jeśli Klient planuje wynajem apartamentu zakupionego u nas, nasi eksperci w tym mu pomogą oraz pokierują procesem zarządzania wynajmem – pobieramy wówczas niewielką prowizję (zależną od ostatecznej ceny najmu).

Profesjonalni fotografowie sprawią, że Państwa apartament będzie wyróżniał się na tle innych ofert i z pewnością wzbudzi ogromne zainteresowanie potencjalnych najemców.

Doradztwo finansowe przy zakupie mieszkań w Gruzji

W naszej firmie stawiamy na maksymalne bezpieczeństwo finansowe naszych klientów, dlatego oferujemy wielopoziomową pomoc naszych ekspertów, którzy doradzą Państwu:

 • w wyborze inwestycji,
 • przy ustalaniu warunków umowy z deweloperem,
 • w sprawach prawnych i podatkowych.

Ponadto proponujemy pomoc z wszelkimi tłumaczeniami, by bariera językowa nie stanowiła przeszkody na żadnym etapie współpracy. Możemy również podjąć się działania w Państwa imieniu na podstawie udzielonego pełnomocnictwa.
Istotną częścią procesu zakupu nieruchomości w Gruzji jest założenie własnego rachunku bankowego – więcej informacji na ten temat przedstawiamy poniżej.

Otwieranie konta bankowego w Gruzji – co warto wiedzieć?

Zależy nam na tym, by Klient bez trudu poradził sobie z wszelkimi istotnymi dla procesu zakupu mieszkania formalnościami. Dlatego jedną z usług naszej firmy jest wsparcie w procesie otwierania rachunku bankowego w Gruzji. Sam proces – w porównaniu z większością krajów na świecie – jest niezwykle prosty, jednak i w tym wypadku warto skorzystać z pomocy eksperta, by maksymalnie zyskać na realizacji inwestycji w zakup nieruchomości.
Wśród wielu gruzińskich banków dwa przewyższają resztę pod względem bezpieczeństwa i liczby oddziałów: Bank of Georgia oraz TBC Bank – oba są notowane na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych i mają bardzo duże depozyty. Usługi oferowane przez te banki są do siebie zbliżone, jednak naszym zdaniem na szczególną uwagę zasługuje oferta Bank of Georgia skierowana do tzw. VIP Klientów, czyli SOLO Banking. Za stosunkowo niewielką opłatą roczną Klient zyskuje opiekę personalnego asystenta, który w jego imieniu realizuje wszelkie operacje bankowe. Dzięki wsparciu asystenta Klient ceniący własny czas i komfort może zatroszczyć się o swój interes bez wychodzenia z domu, a nawet bez konieczności logowania do systemu.
Niezależnie od wyboru banku, aby otworzyć konto, należy osobiście odwiedzić oddział – nie ma możliwości otwarcia konta spoza kraju. Jedynym dokumentem, który trzeba wówczas przedstawić, jest paszport. Wśród korzyści wynikających z posiadania konta bankowego w Gruzji należy wymienić:

 • bardzo niskie opłaty bankowe i niewielki koszt wydania karty debetowej (kartę odbiera się osobiście w oddziale banku już następnego dnia po założeniu konta);
 • funkcja wielowalutowa: założone konto bankowe to w rzeczywistości trzy konta, po jednym dla każdej waluty (GEL, USD i EUR);
 • aplikację mobilną i dostęp do bankowości internetowej, dzięki którym Klient może śledzić i wykonywać transakcje z dowolnego miejsca na świecie.

Wyjazdy inwestorskie

Zawsze doradzamy odwiedzić Gruzję przed podjęciem decyzji o zakupie nieruchomości. Dla tych, którzy chcieliby połączyć część turystyczną z biznesową, stworzyliśmy dwie warte uwagi propozycje:

1. Samodzielny wyjazd

Samodzielny wyjazd i opieka na miejscu naszego lokalnego przedstawiciela posługującego się językiem angielskim i/lub rosyjskim.

2. Wyjazd indywidualny z naszym polskim przedstawicielem.

Wyjazd indywidualny z naszym polskim przedstawicielem oraz jego wsparcie podczas pobytu w Gruzji.

Niezależnie od wybranego scenariusza, na miejscu organizujemy spotkania z deweloperami oraz możliwość rezerwacji lub zakupu apartamentów. Oferujemy także wszechstronną opiekę na miejscu — w tym okazję do skorzystania z rozmaitych usług turystycznych (wycieczki, etc.). W celu ustalenia terminu i szczegółów wyjazdu prosimy o bezpośredni kontakt.

nieruchomości w gruzji

Doradztwo

Naszym celem jest kompleksowa opieka nad Klientem i koncentracja na indywidualnych potrzebach. Bariera językowa i różnice kulturowe nie powinny stanowić powodu do zmartwień, dlatego też zapewniamy:

☑ doradztwo przy wyborze inwestycji

☑ konsultacje podatkowe i prawne

☑ wsparcie przy ustalaniu warunków umowy z developerem

☑ tłumaczenia

☑ możliwość działania w Państwa imieniu na podstawie udzielonego pełnomocnictwa