Inwestowanie w Gruzji

nieruchomości gruzja

Jak inwestować w Gruzji?

Inwestorzy zagraniczni coraz chętniej kierują swój wzrok w kierunku Gruzji. Ten malowniczo położony kraj dzięki odważnym i skutecznym reformom ekonomicznym odnotowuje w ostatnich latach gwałtowny i stabilny wzrost gospodarczy. W połączeniu z niską inflacją, stabilną walutą oraz niskimi podatkami jest atrakcyjną opcją dla osób i firm z całego świata. Aby zapewnić sobie możliwie najlepszy wybór inwestycji oraz bezpieczeństwo transakcji, warto skorzystać z usług biura Inter-Apart, gwarantującego kompleksową obsługę i pomoc w zakupie nieruchomosci.

Inwestycje w nieruchomości Gruzja

Jedną z najpopularniejszych form inwestowania jest zakup nieruchomości w celach wynajmu lub odsprzedaży. Stosunkowo niskie ceny, zwiększajaca się popularność najmu oraz wzrost turystyki to główne czynniki przemawiajace za inwestowaniem w nieruchomości. W Inter-Apart zajmujemy się kompleksową obsługą inwestorów – od znalezienia nieruchomości, aż po wyjazd inwestorski, organizację formalności, remont i zarządzanie wynajmem.

Gruzja jest krajem chętnie odwiedzanym przez turystów. Sprzyjają temu m.in.: duża libcza zabytków, bogata kultura, różnorodność krajobrazu oraz dobra instrastruktura do uprawiania sportów. Rosnąca liczba turystów oznacza większe zapotrzebowanie na wynajem przez nich apartamentów.

Apartament Gudauri Marshall Project
nieruchomości gruzja

Bezpieczeństwo inwestowania w Gruzji

Gruzja jest jednym z liderów globalnych rankingów przyjazności pod względem prowadzenia biznesu i inwestowania. Należy do czołówki państw na świecie pod względem bezpieczeństwa wg Crime Index. Gruzja charakteryzuje się stablinym i przewidywalnym prawem. Poziom korupcji jest na podobnym poziomie jak w Polsce. Wszystko to czyni gruzję niezwykle bezpiecznym miejscem do inwestowania. Profesjonalne wsparcie Inter-Apart dodatkowo zwiększ abezpieczeństwo całej transakcji. Jesteśmy po to, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo transakcji i wybór najlepszej oferty, dostosowanej do Twoich oczekiwań.

Nieruchomości pod inwestycje

Skontaktuj się z naszym konsultantem i przekonaj się, jak proste jest inwestowanie w Gruzji.