Bogata oferta apartamentów na sprzedaż w Gruzji

Apartament Gudauri Marshall

Współpracujemy z najlepszymi deweloperami w Gruzji, by nawet najbardziej wymagający Klient znalazł ofertę odpowiadającą jego oczekiwaniom. Na sprzedaż wybieramy wyłącznie apartamenty w atrakcyjnych lokalizacjach, oferując jednocześnie korzystne ceny. Naszymi klientami są osoby prywatne oraz firmy, które chcą zainwestować w zakup nieruchomości w Gruzji, najczęściej z przeznaczeniem na ich wynajem lub dalszą odsprzedaż.

Dlaczego warto zainwestować w zakup apartamentu w Gruzji?

Jest to doskonały sposób na alokację kapitału, oszczędzanie i inwestowanie swoich pieniędzy. Gruzja stwarza inwestorom niezwykle korzystne warunki, np. poprzez zniesienie barier handlowych, stabilne prawo oraz niskie i przewidywalne podatki. Pomagamy w kompleksowej obsłudze procesu – od znalezienia najlepszej oferty, aż po remont i zarządzanie wynajmem.

Korzyści płynące z wynajmu zakupionego apartamentu

Największym zainteresowaniem cieszą się apartamenty w stolicy Gruzji – Tbilisi – oraz w regionach turystycznych. Kraj ten, w wyniku znaczącego wzrostu gospodarczego i boomu inwestycyjnego, charakteryzuje się dużą nadpodażą nieruchomości w stosunku do popytu. Stwarza to dogodne warunki dla inwestorów, którzy mają szerokie pole wyboru nieruchomości pod wynajem krótko lub długoterminowy.

Wynajem mieszkań w Gruzji jest z roku na rok coraz bardziej popularny. Szybko bogacące się społeczeństwo oraz zachodzące w nim zmiany stylu życia czynią inwestowanie w apartamenty na wynajem atrakcyjnym sposobem na zarabianie. Potencjalny inwestor z zagranicy nie ma żadnych barier w kupnie nieruchomości – wystarczy paszport. Dodatkowo osoby fizyczne są zwolnione z podatku od nieruchomości.

Apartament Gudauri Marshall

Znajdź apartament dla siebie!

Jeśli oczekujesz najlepsze na rynku oferty na zakup aparatamentu w Gruzji, sprawdź naszą aktualną ofertę oraz skontaktuj się z nami.