Jak kupić dom w gruzji?

Apartament Tbilisi Royal Plaza

Zakup domu w Gruzji

Pytanie, które nurtuje inwestorów, zajmujących się handlem i wynajmem domów w Gruzji, jak również klientów detalicznych. Wbrew pozorom nie jest to tak trudne i skomplikowane. Warto poznać wszystkie możliwości, jakie daje Gruzja pod względem zakupu domu. W niniejszym artykule postaramy się przybliżyć szczegóły inwestowania w tym niezwykle atrakcyjnym gospodarczo kraju.

Idealne miejsce do zakupu domu

Gruzja przeszła niezwykłą drogę od gospodarki socjalistycznej do rynkowej. W ciągu kilkunastu lat udało się stworzyć jej wyjątkowo korzyste warunki dla stabilnego rozwoju gospodarczego i prowadzenia biznesu. Dzięki temu stała się miejscem, w kierunku którego bardzo chętnie kierują swój wzrok inwestorzy zagraniczni. Rynek nieruchomości jest w tym aspekcie niezwykle ważny. Rosnący popyt na domy, bogacące się społeczeństwo i niskie podatki, czynią z Gruzji idealnie miejsce do zakupu domu w celach prywatnych, czy też inwestycyjnych.

Alliance Privilege Batumi Project sypialnia
Apartament Premium Gudauri łazienka

Kompleksowa pomoc w zakupie to podstawa

Obywatele innych państw mają możliwość zakupu domu na takich samych warunkach, jak obywatele Gruzji – wymaganym dokumentem jest jedynie paszport. Dzięki temu cała procedura jest niezwykle prosta i szybka. Nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych wymogów. Najważniejszym krokiem jest więc znalezienie najlepszej oferty na rynku i zweryfikowanie jej pod kątem formalnym. Inter-Apart zajmuje się kompleksową obsługą całego procesu zakupu domu w Gruzji. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę i sprawdzimy, czy możliwa jest bezpieczna transakcja. Zorganizujemy wyjazd inwestorski, aby na własne oczy zobaczyć do wybranu dom i porozmawiać ze sprzedawcą lub deweloprem. Załatwimy wszystkie formalności i pomożemy w dokonaniu transakcji.

Zapytaj o szczegóły

Zgłoś się do naszego biura i zapytaj o szczegóły zakupu domu w Gruzji.