Komu spodoba się mieszkanie w Gruzji?

Utworzone przez: pkt | 4 października, 2022

Kiedy myślimy o wprowadzeniu istotnych zmian w nasze życie, zaczynamy od wyobrażeń o drobnych, stopniowych modyfikacjach albo o kompletnej metamorfozie. W obu wydaniach często jedną z docelowych reform jest zmiana mieszkania. Wchodzi w nią np. większy lub mniejszy metraż, inny rodzaj budownictwa, inna lokalizacja. A co gdyby tak zmienić wszystko i to radykalnie, wyprowadzając się do innego kraju? Komu spodoba się mieszkanie w Gruzji?

Za co Polacy kochają Gruzję? – Atrakcyjność Gruzji nie tylko podczas sezonowego wypoczynku

Polacy chętnie odwiedzają Gruzję, a kto raz odwiedził ten kraj – najlepiej podczas urlopowego wypoczynku – ten zwykle z przyjemnością do niego wraca lub przynajmniej myśli o powrocie. Kochamy Gruzję za czystą wodę, świeże powietrze i świetny mikroklimat, w którym czujemy się dobrze. Za piękne miasta z ciekawą architekturą i atrakcyjne obrzeża, miejsca, w których można spędzać czas na wiele sposobów. Za życzliwość Gruzinów i przyjazną atmosferę. A gdyby tak mieć to wszystko – i jeszcze coś więcej – na stałe, a nie tylko podczas urlopu?

Dlaczego warto zainwestować w mieszkanie w Gruzji?

Mieszkanie w Gruzji spodoba się każdemu, kto pokochał ten kraj, ma możliwości dokonania zmian i się ich nie boi. To kraj rozwijający się, jest członkiem strefy wolnego handlu z Unią Europejską, to państwo przyjazne przedsiębiorcom. W Gruzji nie ma podatku od nieruchomości od osób fizycznych. Nieruchomości w Gruzji to świetna inwestycja na przyszłość także dla osób, które w tej chwili nie planują zmieniać miejsca zamieszkania. Na wynajmie mieszkania można sporo zarobić, a jeszcze więcej na wynajmie kilku apartamentów, gdyż limity roczne dla prywatnych inwestorów są bardzo wysokie, jeśli chodzi o czerpanie korzyści z tytułu wynajmu. 

Inter-Apart